والیبال

dig-in-volleyball
والیبال

توپگیری در والیبال

در ادامه مجموعه آموزش های والیبال بعد از آشنایی با دفاع و انواع آن، در این مقاله به توپگیری یا همان دفاع

Training-in-volleyball
والیبال

تمرین والیبال

تمرین والیبال عبارت است از اعمالی که شخص به صورت فعال و آگاهانه برای کسب توانایی بهتر در بازی، انجام می دهد که در این مقاله با اصول و ساختار آن آشنا می شویم.

آموزش والیبال
والیبال

آشنایی با ورزش والیبال

زمین والیبال از نظر ابعاد  دارای طول ۱۸ متر و عرض ۹ متر می باشدکه این ابعاد به وسیله خطوط زمین والیبال مشخص شده که هر خط به ضخامت ۵ سانتی متر می باشد . این خطوط نیز جزو زمین محسوب می شوند. این ابعاد  به طور استاندارد در تمامی سطوح برای نوجوانان ،جوانان، بزرگسالان یکسان می باشد. زمین والیبال از وسط توسط خطی به نام خط مشترک زمین از هم جدا شده است و  و زمین را به دو مربع 9 در 9  تبدیل کرده .دو زمین نیز به وسیله تور از هم جدا می شوند.

آموزش والیبال
والیبال

اصول والیبال

مجموعه ای از دانش گسترده و سازمان دهی شده به شکل منطقی و مربوط به فعالیت های اجتماعی ،اهداف ، اصول ، محتویات ، ساختار ها ، سازماندهی و ارزیابی شده است.

به این صورت دیگر شرایط و فاکتور های مورد نیاز که منجر به تعیین محدوده ای عالی ازنتایج آموزش می شود ، سیستم آموزش والیبال نامیده می شود.

آشنایی با پست های تخصصی والیبال
والیبال

آشنایی با پست های تخصصی والیبال

با بالا رفتن سن و نزدیک شدن به سن بلوغ زمان آن فرا می رسد که پست تخصصی برای بازیکن رشته والیبال در نظر گرفته شود و علاوه بر تمرین های عمومی به تمرین های تخصصی پرداخته شود مطالب زیر را با دقت دنبال کنید

طریقه دفاع کردن در والیبال
والیبال

آموزش دفاع در والیبال

دفاع در والیبال یا همان Defence به هر عکس‌العملی در مقابل حمله تیم حریف گفته می شود که از امتیازگیری آنها و

آموزش حمله در والیبال
والیبال

آموزش حمله در والیبال

برای نشان‌دادن چگونگی سازمان‌دهی حمله، ما با دریافت سرویس‌ها شروع می‌کنیم، که مطلوب‌ترین وضعیت برای دستیابی به نقشه‌ها و ترکیب‌های حمله است.

دریافت سرویس در والیبال
والیبال

دریافت سرویس در والیبال

دریافت سرویس در والیبال اولین گام حمله است و ارسال با کیفیت آن(به سمت پاسور) همه‌ی احتمالات و گزینه‌های هجومی را دراختیار

آموزش سرویس زدن در والیبال
والیبال

ارسال سرویس در والیبال

اهداف تاکتیکی فیلیپه بِلِین: « سرویس در والیبال مدرن اولین عمل هجومی محسوب می‌شود، به طوری که سرویس‌های قدرتمند احتمال کسب امتیاز

موضوعات:

درباره پدیده

این مجموعه در سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را با برگزاری کلاس های آموزش والیبال پایه در ۳ سطح نونهالان، نوجوانان و جوانان آغاز کرد. تمرینات این کانون در مجموعه ورزشی هنگام واقع در شرق تهران با حضور پرشور علاقمندان به رشته والیبال برگزار می گردد.

اطلاعات تماس

سانس‌های تمرین

طراحی سایت توسط نردوما