سوالات شما

در این قسمت به سوالات پرتکرار شما پاسخ داده‌ایم تا نیازهای اولیه شما را به نوعی مرتفع سازیم.

در بخش سانس های تمرین فرم مربوطه رو با دقت پر و برای ما ارسال کنید تا برای ارائه توضیحات لازم و ثبت نام نهایی با شما تماس گرفته شود.
شما در صورتی که قبلاً فعالیت آموزشی در زمینه والیبال داشتید، بایستی در تست های تعیین سطح کانون والیبال پدیده شرکت کنید تا دوره آموزشی مورد نظر شما مشخص شود. اگر هم تا به حال در هیچ کلاس آموزشی شرکت نکردید که می توانید از بخش سانس های آموزشی فرم نظر را تکمیل کرده تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل فرمایند.
بستگی به سطح آموزشی شما و همچنین تعداد جلسات تمرین در طول هفته متغیر می باشد که لازم است با حضور در مجموعه ورزشی و صحبت حضوری با مربیان به پاسخ این سوال دست پیدا کنید.
بله، تیم های نوجوانان، جوانان و بزرگسالان این مجموعه در مسابقات قهرمانی استان تهران حضور داشته و آمادگی جذب بازیکن را دارد. همچنین در رده سنی نونهالان نیز در تمامی مسابقات معتبر با حضور تیم های متعدد خود و بهره مندی از مربیان این مجموعه شرکت کرده است.
نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و در واقع تمامی سطوح معتبر
مربیان بدنسازی این مجموعه علاوه بر تخصص آکادمیک (دانشگاهی) دارای تجربیات متعددی هستند که میتوانند متدهای به روز بدنسازی تخصصی والیبال را در اختیار شما قرار دهند.
بله، افرادی که دارای پتانسیل های لازم فیزیکی و توانمندی های مهارتی باشند به کمیته استعدادیابی تیم ملی معرفی خواهند شد.
بله، بازیکن هایی که از شرایط لازم جهت حضور در تیم های سوپرلیگی و دسته یک کشوری را داشته باشند برای تست به این تیم ها معرفی خواهند شد و در شرایط ایده آل اگر شخصی به عنوان استعداد شناسایی شود و شرایط حضور در اردوهای تیم ملی در رده های مختلف سنی را داشته باشد، حتماً به مربیان مربوطه معرفی خواهد شد.
محتوای تغییر وضعیت
مربیان این مجموعه با در اختیار داشتن دانش به روز در زمینه تغذیه ورزشی در کنار شما هستند تا با تناسب اندام به ورزش خود ادامه دهید.

درباره پدیده

این مجموعه در سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را با برگزاری کلاس های آموزش والیبال پایه در ۳ سطح نونهالان، نوجوانان و جوانان آغاز کرد. تمرینات این کانون در مجموعه ورزشی هنگام واقع در شرق تهران با حضور پرشور علاقمندان به رشته والیبال برگزار می گردد.

اطلاعات تماس

سانس‌های تمرین

طراحی سایت توسط نردوما